Żywa lekcja historii

15 marca 2019 roku została zorganizowana w naszej szkole żywa lekcja historii. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali opowieści na temat ubioru i broni żołnierzy podczas II wojny światowej. Następnie zostały zaprezentowane różne rodzaje broni, amunicji i sprzętu wykorzystywanego w czasach wojny.  Na koniec uczniowie mogli obejrzeć z bliska i wziąć w ręce prezentowaną broń. Była to prawdziwa i atrakcyjna lekcja historii.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close