Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca 2018 roku po raz kolejny zakończyliśmy zajęcia w naszej szkole. Po uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Łoniowie wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy spotkali się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy IV pod kierunkiem wychowawcy p. Klaudii Błasiak przygotowali część artystyczną na zakończenie roku szkolnego. Potem wychowawcy poszczególnych klas wręczyli wyróżniającym się uczniom nagrody za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie lub za wzorową frekwencję. Na zakończenie pan dyrektor podziękował wszystkim za pracę i życzył spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.

 

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close