Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa jest długo oczekiwaną przez przedszkolaków. W tym dniu przedszkole zamieniło się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, motyli, księżniczek, piratów oraz innych barwnych postaci z bajek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach ulubionych wykonawców dzieci mogły pobawić się i potańczyć w dowolnym stylu. Celem zabawy było kształtowanie poczucia rytmu i wrażliwości muzycznej, a także przybliżenie zwyczajów związanych z karnawałem. Podczas krótkiej przerwy w zabawie wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close