X Gminny Konkurs Plastyczny o Zdrowiu

W dniu 12 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole X Gminny Konkurs Plastyczny o Zdrowiu z elementami profilaktyki pod hasłem „Zdrowa żywność”.  Przedstawiciele  każdej klasy ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Łoniów podjęli się wykonania pracy – plakatu farbami na ten temat. Prace były piękne, komisja wyłoniła zwycięzców, a nagrody ufundowane przez GK RPA w Łoniowie wręczył Dyrektor Szkoły – mgr Krzysztof Wójcik.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close