Wycieczka do ,,Zoom Natura”

13 czerwca uczniowie klas V-VI-VII wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Janowa Lubelskiego do parku rekreacji ,,Zoom Natury”. Na początku udali się Zoom Exit Room  gdzie zmagali się z zagadkami, do których rozwiązania  musieli wykorzystać  pomysłowość, spryt, kreatywność oraz umiejętność pracy w grupie. Wszyscy ukończyli wyzwanie z sukcesem i w czasie krótszym niż był przewidywany. Głównym punktem wyjazdu był ,,Park linowy”. Uczniowie zmagali się z przeszkodami oraz pokonywali swoje lęki i słabości. Zabawa była udana i wszyscy bezpiecznie powrócili do domu. 

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close