Wycieczka do Sandomierza

Dnia 08.03.2018r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w wyciecze autokarowej do Sandomierza.

Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu pt. „ Pipi” w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzanie  zainteresowań teatralnych  dzieci, uczenie  kultury i  odbioru  sztuki.

Dzieci obejrzały  uroczy, mądry, zabawny  i  wzruszający  spektakl. Z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziły  pełną  przygód  opowieść. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Dzieci  nauczyły  się  kulturalnego  odbioru  sztuki  oraz  bezpiecznego  zachowania  podczas  jazdy  autokarem.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close