Wycieczka do Krakowa

W dniu 01.06.2017 roku odbyła się wycieczka szkolna klas 4-6 do Krakowa. Głównym punktem wycieczki była sala GoJump – sala trampolin i pianek. Uczniowie mogli wyszaleć się korzystając z atrakcji obiektu. Następnie udaliśmy się na obiad do restauracji,, Magillo’’ gdzie prócz pysznego obiadu uczniowie podziwiali piękne okazy zwierząt, które są w lokalu. Po zjedzeniu posiłku w pełni sił pojechaliśmy zwiedzać Stare Miasto. Kolejnym i dla większości najważniejszym punktem wyjazdu był oczywiście zakup pamiątek, po które udaliśmy się do Sukiennic. Podczas drogi powrotnej wszyscy dzielili się wrażeniami. Zadowoleni i bardzo zmęczeni szczęśliwie powróciliśmy do domów.

 

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close