Wycieczka do Bałtowa

18 czerwca 2018 roku uczniowie klas: I, III i IV wybrali się wraz z wychowawcami na wycieczkę do Bałtowa. W programie wyjazdu można było podziwiać: JuraPark, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski (dolny i górny), polskie zamki w miniaturze, Sabatówkę- wioskę czarownic. Wśród atrakcji Bałtowa było także Kino Emocji Cinema 5D oraz Park Rozrywki i plac zabaw. Wszyscy zjedli pyszny obiad i podwieczorek.  Po całym dniu pełnym wrażeń, zmęczeni ale zadowoleni bezpiecznie wrócili do swoich domów.

 

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close