Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada obchodziliśmy w naszej szkole 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji została zorganizowana uroczysta akademia przygotowana przez nauczyciela historii p. mgr Iwonę Kaczanowską – Mikołajko i uczniów klasy VI – VIII. Dla wszystkich była to wzruszająca lekcja patriotyzmu i historii. Ciekawy występ uczniów klasy VIII w formie pantomimy zakończył uroczystość.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close