Rozpoczęcie roku szkolnego

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w poniedziałek 3 września. Pierwszym elementem tej uroczystości była msza święta. Uroczystości asystował poczet sztandarowy naszej szkoły. Po mszy wszyscy udali się do szkoły. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 dokonał pan dyrektor Krzysztof Wójcik, który najpierw serdecznie powitał wszystkich pedagogów, uczniów i rodziców a następnie omówił organizację bieżącego roku szkolnego oraz przedstawił nowych pracowników szkoły. Pan dyrektor szczególne słowa zachęty i otuchy skierował do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, oraz przedstawił wychowawczynię tegorocznej klasy pierwszej. Funkcja ta została powierzona pani mgr Annie Staszczyk. Następnie odbyło się Ślubowanie uczniów klasy pierwszej.  Na zakończenie p. dyrektor życzył wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close