Powiatowy Punkt Doradztwa Edukacyjno – Zawodowego

Nasza szkoła należy do Powiatowego Punktu Doradztwa Edukacyjno – Zawodowego, który mieści się w Zespole Placówek Oświatowych w Koprzywnicy (porady, diagnoza, konsultacje związane z doradztwem edukacyjno– zawodowym).

Punkt jest czynny  w każdą pierwszą środę miesiąca w godz. 13.00 – 17.00.

Najbliższe terminy dyżuru w Punkcie (Zespół Placówek Oświatowych w Koprzywnicy):

  • 05.2018r.
  • 06.2018r.

 

Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne na numer : 502 39 53 43

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close