Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka 2017 „Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”
 

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Tego dnia, dzieci zostały pasowane przez Pana Dyrektora na przedszkolaków naszego przedszkola. Zostały wręczone pamiątkowe dyplomy. Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Uczestniczyły także w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonikami, które zabrały do swoich domów. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Dzięki rodzicom został zorganizowany również słodki poczęstunek, za który bardzo serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close