Dzień patrona szkoły

Św. Jan Paweł II bardzo kochał dzieci. Jak chyba żaden z Jego poprzedników na Stolicy Apostolskiej, wychodził naprzeciw ich potrzebom, stawał w obronie, doceniał znaczenie dzieci i młodzieży w ewangelizacji – a przede wszystkim je kochał – a one kochały Jego, radosne, zawsze bliskie. Dzień patrona naszej szkoły był wyrazem naszej wdzięczności  i duchowej łączności ze św. Janem Pawłem II. Chcąc uczcić ten dzień, dzieci przygotowane przez swoje wychowawczynie, wzięły udział w uroczystej akademii.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close