Dzień Patrona

22 października to dla naszej szkoły i przedszkola szczególna data, ponieważ w tym dniu świętujemy Dzień Patrona. Już od 5 lat gromadzimy się wówczas, aby oddać hołd wdzięczności za to, że Ojciec Święty Jan Paweł II był i nadal jest wśród nas wielką osobowością i na zawsze zostanie piękną częścią naszej pamięci i wzorem do naśladowania. Ten ważny dzień rozpoczęliśmy Mszą św. na sali gimnastycznej. Część artystyczną przygotowali uczniowie szkoły oraz dzieci z naszego przedszkola. Na uroczystość zostali zaproszeni goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close