Dzień Babci i Dziadziusia

Dnia 10 stycznia w murach naszej szkoły gościliśmy nasze babcie i naszych dziadziusiów. Wszystkie dzieci mogły podziękować im za opiekę i trud, jaki wkładają w ich wychowanie.  Z tej okazji został przygotowany wspaniały występ, podczas którego uczniowie śpiewali piosenki, recytowali wiersze i tańczyli. Rodzice przygotowali gościom słodki poczęstunek, a na koniec wszyscy zaśpiewali dla naszych dziadków sto lat.

 

 

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close