Dzień Babci i Dziadziusia

Dzień Babci i Dziadziusia w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zimno
i ponuro, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia
i Dziadziuś ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.
Przedszkolaki w ten uroczysty dzień zaprezentowały się w przygotowanych Jasełkach. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadziusiom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni goście ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Wielkość czcionki
Kontrast

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności Więcej ...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close